NAROČILO ZA TESTIRANJE NA KORONAVIRUS, SARS-COV-2 PO METODI PCR ZA OSEBE S POTRJENIM POZITIVNIM HAGT

V Zdravstvenem domu dr. Adolfa Drolca v Mariboru izvajamo testiranje na koronavirus oz. odvzem brisa na SARS-COV-2, ki se opravlja po PCR metodi, za osebe, ki jih je napotil osebni izbrani zdravnik ali osebe, ki imajo predhodno potrjen pozitiven HAGT.

Za odvzem brisa se je potrebno predhodno naročiti  na mobilno telefonsko številko 070 613 698, med 7.30 in 18.00 uro.

Test se izvaja od 7.30 do 13.00 in 15.00 do 18.00 ure, na lokaciji Vstopna točka COVID 19 ZD Maribor, Zdravstvena postaja Nova vas, Cesta Proletarskih brigad 71.

Potrdilo PCR se prevzame dan po testiranju.

Zaradi povečanega obsega naročil se na testiranje lahko čaka tudi več kot 24 ur.

Prosimo za razumevanje!