BREZPLAČNO MNOŽIČNO TESTIRANJE S HITIRIM ANTIGENSKIM TESTOM (HAGT) NA COVID 19, V OBČINAH USTANOVITELJICAH

V organizaciji Zdravstvenega doma dr. A. Drolca Maribor bo potekalo množično brezplačno testiranje s hitrimi testi na COVID-19 v občinah ustanoviteljicah.

Urnik in lokacije testiranj:

V sredo, od 7.30 do 9.30 : -OBČINA PESNICA: Kulturni dom Pesnica, Pesnica pri Mariboru 41, Pesnica

V sredo, od 7.30 do 9.30 : - OBČINA DUPLEK: Kulturni dom Dvorjane, Dvorjane 38, Duplek

V sredo, od 11.00 do 13. 00 : - OBČINA STARŠE: Dnevni center aktivnosti, Loka 16 c, Starše ali Marjeta na Dravskem polju 3a, Marjeta na Dravskem polju (izmenično)

V četrtek, od 7.30 do 9.30 : - OBČINA KUNGOTA: Hiša vseh generacij Kungota, Zg. Kungota 5, Zg. Kungota

V četrtek, od 7.30 do 9.30 : - OBČINA HOČE-SLIVNICA: Kulturni dom Hoče, Pohorska cesta 15, Hoče

V četrtek, od 11.00 do 13.00 : - OBČINA MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU: Kulturni dom, Cesta v Rogozo 11, Miklavž na Dravskem polju

V četrtek, od 11.00 do 13.00 : - OBČINA RAČE-FRAM: Gasilski dom Rače, Ptujska cesta 15, Rače

V petek od 8.00 do 12.00 : - OBČINA RUŠE, LOVRENC NA POHORJU IN SELNICA OB DRAVI: Športni park Ruše, Šolska ulica 17, Ruše

Občanke in občani, ki se želijo testirati, morajo s seboj imeti osebni dokument in kartico zdravstvenega zavarovanja. Osebe, ki imajo tuje zavarovanje EUKZZ, Certifikat, kartico Medicare ali Potrdilo MedZZ naprošamo, da na testiranje prinesejo tudi fotokopijo tega dokumenta in fotokopijo začasnega bivališča v Republiki Sloveniji. Na odvzem brisa se ni treba posebej naročati. Poudarjamo, da je brezplačno testiranje namenjeno vsem občanom, ki nimajo bolezenskih znakov, ki bi kazali na morebitno okužbo s Covid-19. V primeru suma na okužbo vas naprošamo, da kontaktirate osebnega izbranega zdravnika. Naprošamo vas, da upoštevate vse predpisane zaščitne ukrepe in varnostno razdaljo.