VABILO NA PREVZEM TREH NOVIH REŠEVALNIH VOZIL IN PREDSTAVITEV OBEH ZMAGOVALNIH EKIP XVII. STROKOVNO - IZOBRAŽEVALNEGA TEKMOVANJA EKIP IZ NMP

Vljudno vabljeni na prevzem treh novih reševalnih vozil organizacijske enote Nujne medicinske pomoči, ki deluje v okviru Zdravstvenega doma dr. Adolfa Drolca Maribor in zmagovalnih ekip NMP ZD Maribor na XVII. strokovno - izobraževalnem tekmovanju ekip iz NMP – Rogla 2025. Prevzem reševalnih vozil in predstavitev zmagovalnih ekip bo v torek, 14. oktobra 2025, ob 12. uri na dvorišču organizacijske enote Nujne medicinske pomoči, Cesta proletarskih brigad 21, Maribor. Celotna objava je v prilogah.

Priponke: