Samoplačniško testiranje na koronavirus oz. odvzem brisa na SARS-COV-2

V Zdravstvenem domu dr. Adolfa Drolca v Mariboru izvajamo samoplačniško testiranje na koronavirus oz. odvzem brisa na SARS-COV-2, ki se opravlja po PCR metodi. Cena testa PCR 75 € Cena testiranja s hitrim antigenskim testom (HAGT) na Covid 19 je: - Na lokacijah oz. v zdravstvenih postajah Zdravstvenega doma dr. Adolfa Drolca Maribor - 9,5 eur. - Na vseh mobilnih lokacijah - 12 eur Za odvzem brisa se je potrebno predhodno naročiti vsaj 24 ur pred željenim terminom testiranja na mobilno telefonsko številko 070 613 698, od PON-NED med 7.30 IN 17.45 URO. Test se izvaja vsak dan od 7.30 do 12.45 in 15.00 do 17.45 ure, na lokaciji Vstopna točka COVID 19 ZD Maribor, Zdravstvena postaja Nova vas, Cesta Proletarskih brigad 71. Potrdilo PCR se prevzame dan po testiranju. Potrdilo HAGT se prevzame v istem dnevu. Zaradi povečanega obsega naročil se na testiranje lahko čaka tudi več kot 24 ur. Prosimo za razumevanje!