Elektromiografska (EMG) ambulanta

OBVESTILA

Spoštovani!

Obveščamo vas, da naročanje po telefonu v četrtek 25.07.2024 odpade zaradi odsotnosti osebja. Naročanje bo ponovno možno v četrtek, 01.08.2024.

EMG ambulanta bo z 12.08.2024 pričela z delovanjem na novi lokaciji MAGDALENA, JEZDARSKA ULICA 10, MARIBOR.

Zaradi selitve v času od 05.08.2024 do 09.08.2024 nobena oblika naročanja ne bo možna.

Hvala za razumevanje!

Ordinacijski čas:

Ambulanta dela  predvidoma vsak ponedeljek od 15.00 do 21.00 in občasno v petek od 14.15 do 21.00.

Naročanje :

Ob naročilu vas vpišemo v čakalno vrsto. Po vpisu v čakalno vrsto vas bomo pisno obvestili o točnem datumu in uri pregleda.

Vpis v čakalno vrsto (naročanje) je možno na naslednje načine:

• Po telefonu  051 394 548  vsak četrtek od 12.30 – 14.30,
  • Osebno: oddaja napotnice v nabiralnik pri glavnem vhodu levo,
  • Po pošti na naslov: ZD Maribor, Ambulanta EMG, Dvorakova 5 Maribor.

Pooblaščene osebe za čakalni seznam:

Nina Štamulak (051 394 548, emg.jezdarska@zd-mb.si)

Zdravnica:

Lidija Žitnik, dr. med., spec. nevrologije

Najkrajša čakalna doba:
napotitev pod ZELO HITRO: 226 dni
napotitev pod HITRO: 425 dni
napotitev pod REDNO: 480 dni

V kolikor se  strinjate s čakalno dobo in bi pregled želeli opraviti pri nas, vas  prosimo, da zraven napotnice pošljete oz. oddate v nabiralnih  še podpisano soglasje (pridobite ga s klikom na modri tekst)   Soglasje o čakanju nad dopustno čakalno dobo.

Hvala za razumevanje.

Obvestila za paciente:

• Ker naša ambulanta, ni redna ambulanta (ne dela vsak dan), ne sprejemamo naročil pod stopnjo nujnosti NUJNO.
  • Po novem pravilniku, lahko naročen termin odpoveste enkrat, vendar najpozneje 10 dni pred naročenim terminom ali po telefonu, ali po elektronski pošti ali pisno po pošti. Vsaj 10 dni pred terminom pacient prejme opozorilo o posledicah neupravičene odsotnosti. Posledica neupravičene odsotnosti je, da se Vas ponovno lahko naroči šele čez 3 mesece.
  • Za naročanje na preiskavo je potrebno oddati napotnico v poštni nabiralnik pri glavnem vhodu levo
  • 15 dni pred preiskavo Vas bomo pisno obvestili o datumu EMG preiskave.
  • Zaradi povečanega števila prijav se je podaljšala čakalna doba.