Ambulanta se nahaja v Zdravstveni postaji Tabor, na Jezdarski ul. 10. Vhod je s strani Žitne ulice. V bližini stavbe se nahaja Fakulteta za zdravstvene vede, Srednja zdravstvena šola in II. Gimnazija.

Ordinacijski čas:

Ambulanta dela  v ponedeljek, torek in sreda od 15.00 - 21.00 in v četrtek od 14.45 - 21.00

Naročanje :

Naročanje je možno na naslednje načine:

• Po telefonu  030 640 717  vsako sredo od 15.00 – 18.00,
  • Po e – pošti uzvratniharterij.jezdarska@zd-mb.si
  • Osebno: oddaja napotnice v nabiralnik pri ambulanti,
  • Po pošti na naslov: ZD Maribor, Ambulanta UZ vratnih žil, Jezdarska ul.10 Maribor.
  •  eNaročanje

Ob naročilu vas vpišemo v čakalno vrsto, o točnem datumu in uri pregleda pa vas pisno obvestimo

Pooblaščene osebe za čakalni seznam:

Ines Portenšlager, dipl.m.s., (030 640 717, uzvratniharterij.jezdarska@zd-mb.si)

Zdravnik:

Jožef Magdič, dr. med.spec. nevrologije

Najkrajša čakalna doba:

napotitev pod ZELO HITRO: 20 dni
napotitev pod HITRO: 68 dni
napotitev pod REDNO: 90 dni

V kolikor se  strinjate s čakalno dobo in bi pregled želeli opraviti pri nas, vas  prosimo, da zraven napotnice pošljete oz. oddate v nabiralnih  še podpisano soglasje (pridobite ga s klikom na modri tekst)   Soglasje o čakanju nad dopustno čakalno dobo.

Hvala za razumevanje.

Obvestila za paciente:

• Ker naša ambulanta ne dela vsak dan, ne sprejemamo naročil pod stopnjo nujnosti NUJNO.
  • Na pregled v nevrološki ambulanti za UZ vratnih žil se je potrebno obvezno predhodno naročiti
  • Na pregled prinesite zdravstveno kartico in morebitne predhodne izvide v zvezi z UZ vratnih arterij
  • Po novem pravilniku, lahko naročen termin odpoveste enkrat, vendar najpozneje 10 dni pred naročenim terminom ali po telefonu, ali po elektronski pošti ali pisno po pošti. Vsaj 10 dni pred terminom pacient prejme opozorilo o posledicah neupravičene odsotnosti. Posledica neupravičene odsotnosti je, da se Vas ponovno lahko naroči šele čez 3 mesece.
  • Za naročanje na preiskavo je potrebno oddati napotnico v poštni nabiralnik, ki je na steni UZ ambulante.
  • 15 dni pred preiskavo Vas bomo pisno obvestili o datumu UZ preiskave.