Obvestila za paciente:

• Ambulanta se nahaja v Zdravstvenem domu dr.Adolfa Drolca Maribor, Vošnjakova ul. 2, II. nadstropje.
    Izvajalec: prim.doc.dr.Jernej Završnik,dr.med.,spec.

Ordinacijski čas:
    Kardiološka ambulanta za otroke ni redna ambulanta (ne dela vsak dan), zato ni rednega ordinacijskega časa.
    Ambulanta deluje največ 2 x  na teden, v  popoldanskem času.

Naročanje :
    Kardiološka ambulanta za otroke ni redna ambulanta (ne dela vsak dan), zato vas ob naročilu vpišemo v čakalno vrsto. Po vpisu v čakalno vrsto, vas bomo pisno obvestili o točnem datumu in uri pregleda. Vpis v čakalno vrsto (naročanje) je možno na naslednje načine:
    -    Po telefonu 02 – 22 86 490 (vsak delovni dan od 7.00 – 10.00)
    -    Po e – pošti : otroska.kardio@zd-mb.si
    -    Osebno: v pisarni dispanzerja za otroke, Vošnjakova 2, II. nadstropje (vsak delovni dan med 7.00 in 10.00)
    -    Po pošti na naslov: ZD Maribor, Kardiološka ambulanta za otroke, Vošnjakova 2,  Maribor
    Odgovorna oseba za naročanje:
     Bojana Stubičar ,(02 – 22 86 490, od.vosnjakova@zd-mb.si)

Čakalna doba:
    napotitev pod HITRO  do 30 dni
    napotitev pod REDNO do 45 dni

Obvestila za paciente:
    •    Na pregled v kardiološki ambulanti se je potrebno obvezno predhodno naročiti.
    •    Izvajamo preglede otrok in mladostnikov do 19. leta starosti.
    •    Ker naša ambulanta, ni redna ambulanta (ne dela vsak dan), ne sprejemamo naročil pod stopnjo nujnosti NUJNO in ZELO HITRO.